Już w tę niedzielę o 14:30 zapraszamy na wirtualne spotkanie z dr Grzegorz Pochwatko i dr Justyną Świdrak, którzy współtworzą nasz projekt. Zanurzeni w wirtualnej rzeczywistości na platformie AltspaceVR, będą opowiadać o naszym projekcie oraz rozmawiać o zdrowiu psychicznym w kontekście zmiany klimatu.

Wśród poruszanych zagadnień pojawią się m.in.:

• czy (lub kiedy) w naszej codzienniej diecie pojawią się robaki?
  • jak żyć i radzić sobie z trudnymi emocjami w czasie przyspieszającej zmiany klimatu?
  • jak wykorzystujemy nowoczesne technologie do badania zachowań środowiskowych?

Do środowiska można wejść za pomocą gogli VR lub komputera. Zachęcamy do robienia sobie zdjęć na tle mapy Myszkowa – najlepsze zdjęcia umieścimy na naszym profilu na facebooku! Tuż przed 14:30 znajdziecie tam także kod wejścia do naszej przestrzeni w AltspaceVR.

Chodźcie, będzie fajnie!

#eeagrants